Previous Entry Share Next Entry
Parduotuviniai plovo prieskonių rinkiniai
pozherukas
 Nuo to laiko kai su žmona nusprendėm apsipirkinėti kartą į savaitę, tai į didžiuosius PC jau labai retai beužsuku. ir taip jau neseniai gavosi, kad nuėjau į Šilainių xxx ir žiūrau, kad ten yra plovo prieskonių rinkinys:Peržiūrėjau sudėtį ir netgi kumino neradau, jau neskaitant, kad raugerškio nėra. Nu peržiūrėjau dar kartą radau kmyną :) Na tai jau standartinė klaida, dažnai daroma internete. Neabejoju, kad ten kuminas. Avokado rinkinį kažkada prieš kokius bene 7 metus esu pirkęs, bet ne LT, o Spb. Kiek pamenu visai patiko, bet jeigu pratęsti pokalbį apie pirktinius rinkinius, tai esu pirkęs ir geresnių:


Kad jau pradėjau apie pirktinius prieskonius, tai prie to paties sudėsiu ir kitus, kuriuos kažkada pirkęs ir nufotografavęs:

Plovo prieskoniai Cykoria

Nu ir dar keletas neblogų:Turėjau dar vieną universalų, kuris irgi drąsiai tinka:Nedrįsiu vertinti koks turėtų būti GERIAUSIAS/TIKRIAUSIAS plovo prieskonių rinkinys, galiu tik pasakyti, kad va tarkim šitas - tai tikrai labai prastas:O aš pats naudoju tiesiog kuminą arba juodą kuminą, raugerškį ir druską. Kai kada įdedu šafrano, paprikos ar dar ko nors pagal nuotaiką. Eksperimentuokit, tikrai atrasit savajį skonį. Ir nesivaikykit tų "tikrų tikriausių" skonių aspektų, pagal foruminių ale egzpertų nuomones, kurie teigia kad druska turi būti tik iš tam tikros kasyklos, vanduo, tik iš tam tikro šaltinio Uzbekijos kalnuose, kuminas iš Pakistano pasienio ir etc... Bet kuminas turi būti būtinai!

  • 1
ого сколько их :))

Kuminas, kalendra žirneliais, juodieji pipirai, malta paprika, raugeriškis, druska ir tas geltonas, pavadinimas užkrito - šafrano pakaitalas.

Tas geltonas - malta ciberžolės šaknis (lot. curcuma). Neblogai apie šafraną ir jo substitutus rašo shakherezada: http://shakherezada.livejournal.com/13234.html. Man irgi patinka ciberžolė. Į kg. ryžių pridedu arbatinį šaukštelį.

Neseniai teko toki pirkt Moldovos turguje:

http://oi55.tinypic.com/2dtp1xd.jpg
http://oi52.tinypic.com/2lw3gab.jpg

2 indeliai suklijuoti lipnia juosta, viename raugerskis, kitame graziai susluoksniuotas misinys, vizualiai galima isskirti kumina, "safrana", paprikos gabaliukus, ta pati raugerski.
Persiprasau uz kokybe, fotografuota su mobiliu, fotoaparatas uzlinkes. Jei idomu, galesiu nufotografuoti geresne kokybe i kolekcija :)

Ebay pilna visokių prieskonių iš Indijos :)
O šiaip gal į turgų kalvarijų užlėkt ?
A maža ko iš Baltarusijos atvežė...

  • 1
?

Log in

No account? Create an account